Seznam přihlášených

Seznam prihlášených:

Jméno a Příjmení                  Ročník                Tým/Město                                    Kategorie                           Platba


Jiří Kazárik                           1984         Orlová                                                   B Muži 40 - 49 let         ANO 

Lidka Rybářová                  1972          Frenštát pod Radhoštěm             H Ženy nad 50 let         ANO 

Andrej Rybář                      1972         Frenštát pod Radhoštěm             C Muži 50 - 59 let         ANO 

Tereza Valentíková           1989         Atletika Nový Jičín                            F Ženy 19 - 39 let         ANO 

Martin Geryk                       1987         Veřovice                                               A Muži 19 - 39 let         ANO

Soňa Petrová                   1977        AKEZ Kopřivnice                           G Ženy 40 - 49 let             ANO

Daniel Nytra                           1976          Trojanovice                                            B Muži 40 - 49 let             ANO

Filip Zifčák                              2001          Liga stovkařů Olomouc                        A Muži 19 - 39 let               

Robert Szotkowski                 1983          Run 99 Havířov                                     B Muži 40 - 49 let 

Kristýna Otevřelová               1987          Obec Čeladná                                       F Ženy 19 - 39 let              ANO

Lukáš Rychlý                          1993            Havířov                                                A Muži 19 - 39 let              ANO 

Veronika Juřicová                  1986           Frenštát pod Radhoštěm                    F Ženy 19 - 39 let              ANO

Vít Otevřel                              1988           Čeladná                                                A Muži 19 - 39 let              ANO

Jaroslav Válek                        1981            Ostrava                                                B Muži 40 - 49 let              ANO

Miroslav Vrobel                      1961            Vroblici                                                D Muži nad 60 let              ANO

Nedorost Patrik                      1992           Studénka 3                                          A Muži 19 - 39 let               ANO

Kateřina Kupková                   2005          Třinec                                                  F Ženy 19 - 39 let               ANO

Michal Kupka                          1973            Třinec                                                 C Muži 50 - 59 let               ANO

Lukáš Melotík                          1985           Lucky Man World / F-M                     A Muži 19 - 39 let                ANO

Kateřina Polášková                 1977           Trnávka Arrows                                  G Ženy 40 - 49 let     

Josef Orság                             1964           Pomalé šípy                                        D Muži nad 60 let  

Roman Míček                           1972           Frýdek-Místek                                    C Muži 50 - 59 let             ANO

Vladimír Kelnar                        1981           Štramberk                                           B Muži 40 - 49 let             ANO

Tomas Martinek                       1985          Ostrava-Třebovice                             A Muži 19 - 39 let   

Lucie Kasinová                         1985           Lůca                                                    F Ženy 19 - 39 let             ANO

Petr Axmann                            1972            SOLPAN ČESKÝ TĚŠÍN                     C Muži 50 - 59 let            ANO

Aleš  Hranický                          1968           Alis Team                                            C Muži 50 - 59 let

Pavel Slíva                                1971            Pomalé šípy KOPŘIVNICE                  C Muži 50 - 59 let