Aktuality

SKÁKACÍ HRADY - pro kluky a holky všeho věku budou pro blbnutí připraveny dva skákací hrady, aby si trochu zkrátili čas při čekání na návrat rodičů z dlouhé trati :-). Takže žádné šatičky a košilky, ale pořádné oblečení na blbnutí.


  Spustili jsme možnost se předem přihlásit i na dětské závody. Pokud tuto možnost využijete, vyjasní nám to hodně naších otázek a usnadní i zajištění všeho potřebného. Samozřejmě to není žádná podmínka účasti, přihlásit je možné se i na místě.


  Mizuno je i pro tento rok opět naším partnerem. Můžete se tak těšit na běžecké tréninkové ponožky, které dostane každý běžec na 12km trati a věcné ceny pro oceněné závodníky.


  Pro letošek jsme zkusili lehce experimentovat a závodníci na stupních vítězů budou oceněni medailemi z 3D tisku, technologie rozšířená, ale na medaile použitá prvně. Tak snad se vše povede, medaile se vám budou líbit a budou vítanou změnou ve vaší sbírce. 


  AHOJ! Spustili jsme pro vás registraci na Bordovický trail, nyní se můžete registrovat jak na 12km závod: https://www.bordovickytrail.cz/prihlaska/ tak na kratší 8km trať: https://www.bordovickytrail.cz/kopie-z-prihlaska/. Aktuálně za zvýhodněné startovné, bližší informace najdete v propozicích. Tak jako loni se vám snažíme zajistit nějaký pěkný prezent ve startovním balíčku na dlouhé trati. Stále platí že můžete udělat registraci pro kohokoliv ve vašem okolí a věnovat dárkový poukaz - bude zaslán emailem. Na dlouhé trati si můžete také přikoupit těstovinový salát i ve vege verzi, pokud by vám párek nešel k chuti.


  Ahoj! Dne 20. ledna pořádají kamarádi z BUTT v Bordovicích běžecký závod Winter Race okolo Velkého Javorníka. Takže pokud nemáte co na práci, nebo na závod, určitě dorazte, start je na fotbalovém hřišti v Bordovicích. 

odkaz na pořadatele: https://www.facebook.com/people/BUTT-Bordovice-Ultra-Trail-Team/61555127045807/

odkaz na závod: https://www.facebook.com/events/2011846629171169/


DÁRKOVÝ POUKAZ - Pokud by jste chtěli obdarovat vaše blízké na Vánoce, narozeniny, svátek, nebo jen tak pro radost a víte, že by chtěli běžet náš hlavní 12km závod , napište nám a můžete jim věnovat poukaz na startovné zdarma nebo kliknout na obrázek a budete přesměrováni na přihlášku.


   Ahoj běžci, termín konání druhého ročníku Bordovického trailu byl předem stanoven na 1.6.2024. Budeme se na vás těšit.

Máme pro vás připraveno spoustu novinek. Chystáme i kratší a méně náročnou trasu "Malý Trail" určenou pro mladší nebo méně výkonné běžce jenž si na plných 12km netroufnou.