Aktuality

Přihlašování je možné již jen v den závodu u registrace. U dětských tratí došlo k lehkým úpravám, vzdálenosti zůstávají stejné, aktuální mapky najdete v sekci dětský trail.


    DĚTSKÉ TRATĚ - do složky dětský trail byly nahrány tratě všech kategorii, vedou po trávě, takže boty se vzorkem se budou hodit. Prosím je to pracovní verze a může dojít ještě ke změnám. Pokud se tak stane, bude vše v pátek večer aktualizováno a dozvíte se změny i v sobotu u prezentace.


    Kávu a drobnosti k snědku si pro vás nakonec nachystá Natura Nový Jičín - koloniál, kavárna a řemeslná pekárna. Mohli jste na ně narazit i na jiných závodech. A skákat budete na hradech od hopsahejska.


   Na závodě bude mít svůj koutek Michaela Tomíčková - výživový poradce, zváží vás na speciální váze a zjistíte přesné složení vašeho těla, a kolik toho "špečku" je ještě potřeba odpálit, aby vám to lépe běhalo.


    Značení delší 12km tratě bude stejně jako loni značené pomocí RŮŽOVÝCH šipek, přibyla nám ale krátká lehčí trať, ta z podstatné části kopíruje dlouho trať. Všichni běžci tedy vystartují podle růžových šipek, místa kde se bude krátká trasa odkloňovat od dlouhé budou označena MODROU šipkou a dále značena modrými šipkami. V místě kde se krátká bude opět napojovat na dlouhou - bude označeno DVOUBAREVNOU přechodovou šipkou, čili pokračujete zase po růžových šipkách. až do dalšího přesměrování modrou šipkou. Na trase jsou jen dvě místa kde bude krátká trasa odkloněna od dlouhé a dvě místa kde bude opět spojena. Věřím, že by pro vás nemělo být těžké udržet koncentraci a značení si pohlídat.


    Hanzelka Catering se postará, aby nikdo neumřel žízní ani hladem. K dostání budou miniburgery, hotdogy s párkem nebo trhaným masem, hranolky, čepované pivo a domácí limonády.


  I letos najdete ve startovním balíčku GU energy gel, aby vám na dlouhé trase nedošla "Šťáva". A na chutné sportovní doplňky stravy se můžete těšit i v odměne.


   SKÁKACÍ HRADY - pro kluky a holky všeho věku budou pro blbnutí připraveny dva skákací hrady, aby si trochu zkrátili čas při čekání na návrat rodičů z dlouhé trati :-). Takže žádné šatičky a košilky, ale pořádné oblečení na blbnutí.


  Spustili jsme možnost se předem přihlásit i na dětské závody. Pokud tuto možnost využijete, vyjasní nám to hodně naších otázek a usnadní i zajištění všeho potřebného. Samozřejmě to není žádná podmínka účasti, přihlásit je možné se i na místě.


  Mizuno je i pro tento rok opět naším partnerem. Můžete se tak těšit na běžecké tréninkové ponožky, které dostane každý běžec na 12km trati a věcné ceny pro oceněné závodníky.


  Pro letošek jsme zkusili lehce experimentovat a závodníci na stupních vítězů budou oceněni medailemi z 3D tisku, technologie rozšířená, ale na medaile použitá prvně. Tak snad se vše povede, medaile se vám budou líbit a budou vítanou změnou ve vaší sbírce. 


  AHOJ! Spustili jsme pro vás registraci na Bordovický trail, nyní se můžete registrovat jak na 12km závod: https://www.bordovickytrail.cz/prihlaska/ tak na kratší 8km trať: https://www.bordovickytrail.cz/kopie-z-prihlaska/. Aktuálně za zvýhodněné startovné, bližší informace najdete v propozicích. Tak jako loni se vám snažíme zajistit nějaký pěkný prezent ve startovním balíčku na dlouhé trati. Stále platí že můžete udělat registraci pro kohokoliv ve vašem okolí a věnovat dárkový poukaz - bude zaslán emailem. Na dlouhé trati si můžete také přikoupit těstovinový salát i ve vege verzi, pokud by vám párek nešel k chuti.


  Ahoj! Dne 20. ledna pořádají kamarádi z BUTT v Bordovicích běžecký závod Winter Race okolo Velkého Javorníka. Takže pokud nemáte co na práci, nebo na závod, určitě dorazte, start je na fotbalovém hřišti v Bordovicích. 

odkaz na pořadatele: https://www.facebook.com/people/BUTT-Bordovice-Ultra-Trail-Team/61555127045807/

odkaz na závod: https://www.facebook.com/events/2011846629171169/


DÁRKOVÝ POUKAZ - Pokud by jste chtěli obdarovat vaše blízké na Vánoce, narozeniny, svátek, nebo jen tak pro radost a víte, že by chtěli běžet náš hlavní 12km závod , napište nám a můžete jim věnovat poukaz na startovné zdarma nebo kliknout na obrázek a budete přesměrováni na přihlášku.


   Ahoj běžci, termín konání druhého ročníku Bordovického trailu byl předem stanoven na 1.6.2024. Budeme se na vás těšit.

Máme pro vás připraveno spoustu novinek. Chystáme i kratší a méně náročnou trasu "Malý Trail" určenou pro mladší nebo méně výkonné běžce jenž si na plných 12km netroufnou.