Aktuality

Aktuality

10.6. 2023 BĚH PEPA 2023 Využiji ještě aktuální zvýšené návštěvnosti naších stránek - jak hledáte výsledky :-) a budete hledat fotky. Zvu vás na pěkný závod ve vedlejší vesnici Lichnově : https://www.orellichnov.cz/beh-pepa-2/. Na výběr máte dvě trasy takže si vybere každý a hlavně svou účastí podpoříte Elišku Němcovou v jejím boji proti mozkové obrně. Doufám že se s vámi na startu potkáme.

10.6. 2023 AHOJ VŠEM A VELKÉ DÍKY ZA VAŠÍ ÚČAST!!!. Na webu najdete výsledky ke stažení, omlouvám se, že jsme je nemohli zobrazit ihned na místě, ale v systému se stala chyba a nebylo možné ji včas odstranit. NEBOJTE POLEPŠÍM SE. Taky se musím omluvit našemu kamarádovi Martinovi Holišovi, který skvělým výkonem ovládl kategorii 40-49let a celkově obsadil čtvrté místo - nicméně špatně zvolenou kategorií nám z výsledkovky vypadl, bohužel si toho nikdo nevšiml. Martine promiň a věříme že na nás nezanevřeš. Velké díky, také všem kdo nám pomáhali s organizací jak na trati nebo u prezentace.  Poslední žádost bych na vás měl, zda by jste nám vyplnili dotazník uplně dole v menu - žádný strach, je anonymní. Díky LB.

9.6. 2023 PARKOVÁNÍ - přímo u hřiště je vysekaná plocha pro parkování několika desítek aut. Od 8 hodiny bude u hlavní cesty stát regulovčík a ten vás navede ke hřišti, kde vás jeho kolega přesně navede k umístění auta. Parkovací plochy jsou omezeny, tak vás všechny žádáme, aby jste neparkovali ledabyle, ale nechali se navést místními chlapci ve výstražných vestách. Díky.

07.6. 2023  Už v sobotu startujeme, počasí by na běh mělo být ideální, bez horka, bez velké zimy, a svěží vzduch po dešti. Přiberte i rodinu, děti se zhoupnou na hřišti. A Marta se svým bistro stánkem připravila spoustu dobrot, k občerstvení bude skvělá káva, pivo z pivovárku Morava, čepovaná bezinka, domácí koblížky, zmrzlina, sendviče a tousty. 

31.5. 2023  S blížícím se startem závodu nám začínají růst i teploty a léto se pomalu blíží. Proto jsme se rozhodli v případě vysokých teplot umístit občerstvovací stanici na 6km - zde bude k dispozici voda v láhvích. Můžete se napít na místě, nebo si láhev vzít s sebou a odložit ji u následujícího traťového komisaře - za cca 2 km. Nikdo nesmí láhev odhodit v lese. Rozhodnutí ohledně občerstvovací stanice padne v den závodu.

17.5. 2023 Tak a MEDAJLE jsou upečeny, skláři se činili a ocenění pro nejrychlejší jsou nachystaná.

12.5. 2023 Jídlo nechejte doma!!! Bufetu na hřišti v místě startu a cíle se zmocní Marta Homolová z BISTRA U JEDNOROŽCE - Frenštát pod Radhoštěm. Těšit se můžete na skvělou kávu a kapučíno, donuty všech chutí, sendviče, croasany a další dobroty.

12.5. 2023  MAGNETICKÉ KNOPKY - Určitě si nechcete své oblíbené závodní triko propíchat sichrajskama a proto jsme zajistili pro 66 z vás megnetické knopky pro přichycení čísla, použití je naprosto jednoduché a spolehlivé. Knopky můžete vyzvednou za vratnou kauci 100kč při prezentaci, pokud se vám zalíbí, klidně si je můžete za tuto částku ponechat. Pokud né, po doběhnutí je vrátíte a peníze dostanete zpět.

4.5. 2023 

LUCKY POINT - Víme, že všichni běháte rádi a pro dobrý pocit z pohybu, ale ne vždy jste za svou snahu odměněni. A proto nebudeme oceňovat pouze závodníky na bedně, ale i vás sportovce z hloubi startovního pole. Na trati bude několik "šťastných časových bodu". Kdo se zde objeví nejblíže správnému času - bude od nás odměněn. 

Těšit se můžete nejen na poukázky na sportovní obuv, pamlsky na podporu výkonu, nějaký ten fešný hadřík na trénink, ale i na něco dobrého do žaludku.

1.5. 2023 SLEDUJ RŮŽOVOU!!! Přípravy pokračují, při svému putování na trati narazíte na více jak 40ks značení růžovou šipkou, které vás povedou až do cíle. Šipky budou na cca 1m vysokých kolících, takže by jste je neměli přehlédnout v lesích ani na polích. 

28.4. 2023 Pokud zvažujete novou trailovou obuv a ještě jste na nohou neměli nic od značky saucony, neváhejte a vyzkoušejte model PEREGRINE, budeme mít pro vás testovací kolekci - doporučujeme rezervovat předem na info@bordovickytrail.cz. Testováni v den závodu je bez poplatků a zálohy.

dámské: 5.5, 6, 6.5, 7   pánské: 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5

21.4. 2023 A k pivu nesmí chybět lahůdkový vídeňský páreček z řeznictví Bivoj. Od všeho budete mít přibaleny poukázky ve startovním balíčku. A navíc bude i pro hladové děti a přihlížející.

21.4. 2023 Každy běžec v cíli dostane osvěžující zlatavý mok od Pivovárku Morava. A osvěžit se bude možné také v bufetu na fotbalovém hřišti. Pro abstinenty bude alternativou nealko pití.

12.4.2023 Všichni předem přihlášení se mohou těšit na ponožky Mizuno ve startovním balíčku, takže určitě nezapomeňte uvést správnou velikost v přihlášce.   

04.02.2023

Právě jsme pro vás spustili přihlašování k závodu. Stačí vlevo v panelu kliknout na přihlášku a vyplnit údaje, nezapomeňte zvolit velikost ponožek, ať v nich nemusí pak běhat sousedovic děti, nebo chodit děda s bábi.

03.01.2023

Vítejte na stránkách závodu BORDOVICKÝ TRAIL. Momentálně pro vás vše připravujeme a ladíme, aby vše na startu bylo ideální.