Mapy tratí

Mapy tratí

    Ahoj všem, zde vidíte předběžné tratě dětských závodů. Vedou z 99% po trávě a vždy jsou s převýšením. Prosím berte to zatím orientačně, možná dojde k lehkým změnám a úpravám, starty kategorií budou následovat vždy hned po sobě s co nejmenší prodlevou. Tratě budou značeny pruhovanou páskou. Díky za trpělivost a schovívavost - je to pro nás novinka, tak si to potřebujeme ještě ošahat :-)

Trať pro nejmenší děti. Start u fotbalové branky a konec u velkého vápna, pozor i tato trať vede do kopce :-)


Kompletní kolečko kolem hriště si udělají děti ve věku 7-8 let, start a cíl je opět u rohového praporku a běží se směrem kolem tribuny stejně jako u dětí nižší věkové kategorie11-12 letá mládež bude startovat v rohu jako mladší kategorie a vyzkouší si kombinaci obou tratí, poběží do kopce kolem hřbitova a při zpáteční cestě si navíc udělá kolečko kolem hřiště.


Děti ve věku 5-6 let budou startovat u pokutové kopu, poběží kolem tribuny, kde jim můžete zafandit a pak oběhnou hřiště a diagonálou se vrátí opět do rohu. 


Chlapci a dívky věku 9-10 let mají start a cíl uprostřed hřiště, a jejich trasa vede do kopce ke hřbitovu, který oběhnou a stejnou trasou se vrátí zpět.


Chlapci a dívky 13-14 let startují ze hřiště a kombinují trať předešlých dvou kategorii + si přidají výběh ke kolejím. Začínají během do kopce ke kolejím, stejnou cestou se vracejí zpět, zatočí doleva a oběhnou hřbitov a při návratu ke hřišti si ještě udělají kolečko kolem něj.


A konečně poslední kategorie nejstarších dětí. Ty budou startovat uprostřed hřiště, ať na ně pěkně vidíme a běží po trase dlouhého závodu až na vrchol louky, tady zahnou doprava, proběhnou lesem, kolem kolejí doleva a vrací se opět nahoru do kopce a pak loukou zpátky na hřiště.